انجمن علمی زبان چینی دانشگاه شهید بهشتی

祖国的未来将会在我们的手中
انجمن علمی زبان چینی دانشگاه شهید بهشتی

سایت رسمی انجمن علمی زبان چینی دانشگاه شهید بهشتی به منظور معرفی جامعی از چین و ارتقای کیفی دانشجویان این زبان ایجاد شده است.
این تارنما تنها پایگاه انجمن علمی زبان چینی دانشگاه شهید بهشتی می باشد.
آدرس کانال تلگرام انجمن:
https://telegram.me/sbuchinese

آخرین نظرات

هم اکنون بیش از دو دهه از تاسیس گروه زبان چینی در دانشگاه شهید بهشتی می گذرد و به یمن تلاش های صورت گرفته در چندسال اخیر ، این گروه دارای وضعیت تثبیت شده و مناسبی است و به عنوان مبدا زبان چینی در کشور شناخته می شود. در تاریخ 1/12/1390 انجمن علمی دانشجویی زبان چینی دانشگاه شهید بهشتی به منظور ایجاد نشاط در گروه زبان چینی و تقویت روحیه همدلی و همکاری در کنار ارتقای توانایی های علمی، مسئولیت پذیری و مدیریتی در بین دانشجویان این رشته تاسیس گردید. انجمن علمی دانشجویی زبان چینی درحال حاضر تنها انجمن زبان چینی در کشور می باشد که پس از حدود یک سال رکود در اسفندماه سال ۹۳ مجددا فعالیت خود را آغاز کرده و در علاوه بر فعالیت های علمی فرهنگی معمول در انجمن ها، توانسته با تعداد زیادی از واحدهای صنعتی و تجاری نیز همکاری های خوب و مفیدی داشته باشد.

علاوه بر این، انجمن علمی دانشجویی زبان چینی همواره به بحث ارتقای علمی دانشجویان از طریق ترجمه منابع علمی جهت بومی سازی علوم نیز اهتمام ویژه ای داشته و منابع مختلفی را به ویژه در حوزه تبلیغ دین اسلام و ترجمه آثار مفید در این حوزه به زبان چینی انجام داده است که بخشی از این مطالب برای استفاده مخاطبان بر روی سایت انجمن بارگذاری شده است.